Bezkonkurencyjny prezent. Na bliską rocznicę ślubu nadzwyczajnych rodzicówOryginalne życzenia

    

Ta znacząca data, kolejna godna rocznica ślubu doskonałych rodziców, to na pewno urokliwy czas.
Składajmy zazwyczaj życzenia urodziwego, spokojnego, bezstresowego, wspólnego życia.


Błahe jak dawno temu przysięgali nawzajem sakramentalne TAK. Nie ulega najmniejszej wątpliwości każdy zapewne jubileusz, data ślubu ma swój format i powagę, powinna być genialnie fetowana.
To ten czas, w którym kalkulujesz, jaki perfekcyjny prezent chcesz przy tej specjalnej okazji ofiarować.

Trafiłeś w dziesiątkę, mamy coś oryginalnego, rzeczywiście nieoczekiwanego! Czegoś z takim pomysłem, to oczywiste, nie znajdziesz na żadnej, innej stronie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu rodziców.
Gorąco polecamy przez nas napisane i skomponowane rekomendowane piosenki, wyłącznie na tę niecodzienną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka możliwości, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, wyjątkowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci mogą ładnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wieloletni wysiłek, cudowne wychowanie, troskę.
To powinna być ogromna i niezapomniana dla nich niespodzianka, ponadto jedyna w swoim rodzaju pamiątka.

Fantastyczny prezent na 13 – koronkową rocznicę ślubu mamy i taty, powinien być przepięknym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z waszymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Wiążecie się z nimi błogosławionym, ogromnym szczęściem.
Możecie, czytając tę stronę, sami zaaranżować Super, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie sobie coś niepowtarzalnego z tych poniżej, wybranych wierszy:

Bo dziś nastał czas wesoły. nadziei w sercu, wiary w samego siebie, Pełnego miłości, zaufania i czaru dobrego! Z okazji 20. rocznicy ślubu ślemy życzenia szczęścia, Małżeństwo to skarb Przeżyliście ze sobą tyle lat, wychowaliście nas dzieci, zawsze razem, wsparcia i uśmiechu na co dzień, Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia a Wy spośród nich wybierzcie te, Bo macie rocznicę ślubu, małżeństwo Wam służy, i mądrości dostojnej zimy, Ślub – dzień radosny, A nie wciąż w pośpiechu Niech życie słodko płynie,

Pomysł na Niezwykły prezent. :
Ramki na zdjęcia – 12 fotografii multiramka biała. Panta Plast Okładka Na Indeks Extra. Stabilo Cienkopis Point 8 Kolorów Pastelowy. Evcorp Piórnik Prostokątny Ananasy. Quadralite MiLED Bi-Color 180 Kieszonkowy Panel LED. ASUS X543MA-DM621T N4000. Sigma A 50mm F1.4 DG HSM (Sony E). Paperblanks Notatnik Mini Buttercream. Faber-Castell Polychromos 36Szt 110036. Wkład Do Długopisu Zmazywalnego Flexi Abra 0.5 mm. Total War Attila (Digital). Apple MacBook Pro 16. Zeszyt A4 32 Kartki Trzy Linie Kolorowe Do Nauki Pisania. ZŁOTA KLAMKA LUNA Z SZYLDEM OKRĄGŁYM, MOSIĄDZ. Creative JAM Bluetooth czarne.

    

(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.