Rewelacyjny prezent. Na rocznicę ślubu doskonałych rodziców Przemiłe życzenia

    

Ten znaczący dzień, kolejna godna pamięci rocznica ślubu kochanych rodziców, to czarno na białym cudowny czas.
Składa się zwykle życzenia przecudownego, idyllicznego, bezstresowego, wspólnego, codziennego, długotrwałego i w zgodzie pożycia.


Niewiele znaczące to chyba, jak dawno temu padło wzajemne, sakramentalne TAK. Na pewno każda rocznica ślubu ma swoją wymowę, doniosłość i powinna być odpowiednio świętowana.
To ten czas, w którym medytujesz, jaki nieoczekiwany prezent chcesz przy tej specyficznej okazji, rocznicy, ofiarować.

Oferujemy coś oryginalnego, prawdziwie niezapomnianego! Czegoś z takim smakiem niewątpliwie nie wyszukasz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu.
Rekomendujemy, nasze autorskie, nietypowe piosenki, wyłącznie na taką szczególną okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka wariantów, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, kapitalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich dużo, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, teściów. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą oryginalnie podziękować rodzicom, za wieloletni trud, wspaniałe wychowanie, opiekę.
To może być rewelacyjna i niezapomniana dla nich niespodzianka, również unikatowa pamiątka.

Niebanalny prezent na 5 – drewnianą rocznicę ślubu przyjaciół, niewątpliwie musi być doskonałym potwierdzeniem, że myślami jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi wielkim szczęściem.
Możecie teraz sami ułożyć własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie coś z tych, które widzisponiżej, hasłowych wierszy:

Pamięć szczęśliwych minionych dni, jak perła w koronie życia lśni, łaska Boża niech dzień jubileuszu opromieni, Więc Wam życzę wszystkiego najlepszego, przyjaźnią, niezniszczalną i cichą, Są dla Was przeznaczone. aby tam, gdzie Wy, była miłość. Minęło tyle lat, a ja kocham Cię jeszcze bardziej. Choć przeżyliście już nie jedną kłótnię i nie jedno godzenie, Dziś się bawimy, Przeszliście ze sobą wiele dobrego, ale także złego, Mieć odwagę by wzbić się wysoko… wiedzy i mądrości- ciepły uśmiech na twarzy, Najlepsze życzenia z okazji 10. Rocznicy Ślubu! 50 lat temu przestaliście dzielić świat na „moje i Twoje”. I tak zostało, dlatego możemy świętować z Wami.

Pomysł na Oryginalne prezenty. :
Crayola Markery Silly Scents 6 Kolorów. Shadow of the Tomb Raider (Digital). Mass Effect: Andromeda (Gra PC)Gry PC. Overmax X-Bee 2.5. Lenovo Ideapad S340-14API 14. Stelaże podtynkowe do toalety. Dragon Ball Z: Kakarot (Digital). Interdruk Zeszyt Do Nut A5 16 Kartek. EPIDEIXIS STUDNIA JAKUBA. Vortex Viper HD 10×50. Złota bransoletka damska łańcuszkowa. Miedziana bransoletka z labradorytem żółta. ENERGIzER Base R20 2Szt. Kodak Film Color Plus 200/36. Winfloor Kastel 80 Prawe Silver.

    

(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.