Tylko u nas prezenty. Na cudowną się rocznicę ślubu doskonałych rodziców Niekonwencjonalne życzenia

    

Ten istotny dzień, następna w czasie rocznica ślubu nadzwyczajnych rodziców, to bezspornie wspaniały czas.
Daruje się życzenia wybornego, pogodnego, opanowanego, przy sobie, codziennego pożycia.


Nie ważne przypuszczalnie, ile lat temu padło wzajemne, sakramentalne TAK. To prawda, każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma znaczenie i powinna być przez bliskich obchodzona.
To jest ten czas, w którym myślisz, jaki fantastyczny prezent chcesz przy tej swoistej okazji, dacie, podarować.

Poznaj to, mamy coś fantastycznego, naprawdę markowego! Czegoś z takim polotem, to oczywiste, nie wyszukasz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu.
Polecamy, nasze autorskie, unikalne piosenki, jedynie na tę niebywałą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, można wybrać. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, niezapomniane, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich dużo, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci mogą wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ciężki, ale wspaniały trud, wspaniałe wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To musi być kapitalna i przemiła dla nich niespodzianka, w dodatku wartościowa pamiątka.

Pomysłowy prezent na 50 – złotą rocznicę ślubu matki i ojca, ani chybi musi być wspaniałym dowodem, że myślami i sercem jesteście z jubilatami, pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi szczęściem.
Możecie tutaj sami opracować genialne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie coś fajnego z tych, które widzisponiżej, wyszukanych zdań:

aby tam, gdzie Wy, była miłość. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: To nigdy się sobą nie nudzicie, nigdy nie macie siebie dość i to jest piękne. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa. aby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia. Szukajcie w sobie siły, Z najserdeczniejszymi życzeniami z okazji 40. rocznicy ślubu… Wszystkiego co najlepsze, Dużo zdrowia i radości, Spędźcie go w gronie rodzinnym i uczcijcie z wielką radością. gdy serca się nasze miłością spoiły, Jesteś moim życiem i moją bezpieczną przystanią. Takie obrazy budują. Bo macie rocznicę ślubu, małżeństwo Wam służy, Przed nami jeszcze całe życie Kochanie!

Pomysł na Niezrównany prezent. :
Energizer Power Plus AA L91 2000mAh 4szt blister. Apple MacBook Air (2019) 13,3. Fujifilm FinePix XP140 Żółty. Sony Alpha A99 II Body. Benro KH-25. Need for Speed Payback (Gra PC)Gry PC. Microsoft Xbox One S 500Gb. Cambridge Audio CXA80 + CXC + CXN. Nikkor A fS fX 35mm f/1.8G ED. Farmer’S Dynasty (Digital). The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition (Digital). Nikon Z50. Lazuli, Srebrny Naszyjnik Z Lapis Lazuli. Frostpunk Season Pass (Digital). Astra Długopis Zenith Pixel 4 Sztuki Mix Kolorów.

    

(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.