Wykreujemy ci tanio www. Promuj się. Powiększaj obroty! Gościno.

    

Gdzie zamówić stronę www? Kto kreuje strony internetowe szybko i niedrogo? To właśnie MY, nasza oferta jest wyjątkowa, korzystna dla każdego, dla każdej firmy

Zapewniamy system edycji treści, szybkie i sprawne zarządzanie własną stroną. Nie ma absolutnie potrzeby aby zatrudnianić informatyka do wprowadzania jakichkolwiek zmian.


Chcesz oszczędzić, ale nie kosztem jakości!

Nasza pionierska propozycja jest skierowana do każdego, kto chce szybko zaistnieć w internecie, pozyskać tysiące nowych klientów, sprzedawać swoje produkty lub usługi
Nietuzinkowa, skuteczna, niedroga reklama biur podróży w internecie

Najnowszy humor, dowcipy, kawały:

Synek pyta:
– Mamo, jestem Cyganem tak jak ty, czy Żydem tak jak tatuś?
– No Cyganem, masz piękne oczy, oliwkową skórę, więc jesteś Cyganem.
Synek idzie do ojca i pyta:
– Tato, jestem Żydem tak jak ty, czy Cyganem tak jak mamusia?
– No Żydem. Nosisz jarmułkę, jesteś obrzezany… No, ale o co ci właściwie chodzi?
– A bo wiesz, kolega sprzedaje rower i zastanawiam się, czy się targować, czy go po prostu zapie*dolić.

Przez pewną miejscowość stacjonował przejazdem wagon ze spirytusem. Wagon został skradziony. Policja dotarła po śladach, do zalanego w trup Kowalskiego. I pyta się:
– Gdzie jest wagon?
– Sprzedałem.
– A co zrobiłeś z pieniędzmi?
– Przepiłem.

Wchodzi facet gdzieś w Indiach do baru. Zamawia piwo, stoi przy barze, nagle zauważa, że wszyscy zaczynają się uważniej wpatrywać w telewizor, gdzie leciał jakiś film. Pyta
pijącego obok niego faceta:
– To jakiś nowy film?
– Nie, stary. Ale zaraz będzie najlepszy moment. Za dwie minuty ona go zabije.
– Ale on jest od niej większy, silniejszy i w ogóle.
– To nic, noga mu się w tańcu powinie.

Pewien facet zmienił szampon. Już po pierwszym umyciu włosów był zachwycony nowym, więc napisał entuzjastyczny list do producenta. Kilka tygodni później po powrocie z
pracy zobaczył, że w salonie jest kilkadziesiąt butelek różnych szamponów, które przysłała mu firma w celu darmowego przetestowania.
– No i co teraz? – pyta żona.
– Teraz to ja piszę do BMW.

Ucz się w szkole francuskiego, nie ogarniaj ani trochę.
Nauczyciel proponuje, że może lepiej przerzucić się na niemiecki.
Rozpłacz się i zacznij uciekać.

Nauczyciel biegnie za tobą i mówi, żebyś został i jednak spróbował.
Poddaj się i rozpłacz jeszcze bardziej.
Nauczyciel poklepuje cię po ramieniu i daje same piątki do końca roku szkolnego. Mówi, że to najbardziej francuska rzecz, jaką ktokolwiek zrobił w tej szkole.

Podczas przedstawienia w cyrku wybuchł pożar. Wszyscy biegają w panice, wołając: „Ratunku, pożar!”, tymczasem z boku stoi spokojnie jakiś facet i mówi:
– Jestem dyrektorem cyrku. Proszę zachować spokój, za chwilę wystąpi połykacz ognia!

Za każdym razem, gdy myślę, że jestem zmęczony samotnością, ktoś zaczyna ze mną rozmawiać i okazuje się, że jednak nie jestem zmęczony.

Sanatoria, uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne | Certyfikacja i kontrola jakości | Fitness | Stomatolodzy, protetycy, ortodonci | Fitness | Dywany, wykładziny – produkcja, sprzedaż, czyszczenie | Armatura przemysłowa | Wirtualne biura | Doradztwo personalne | Pomoc drogowa, holowanie | Salony fryzjerskie | Przemysłowe maszyny i urządzenia | Fotograficzne akcesoria, sprzęt, maszyny | Hotele dla zwierząt | Narzędzia, elektronarzędzia |

Karierę robi się z dwóch powodów – dla siebie i dla innych. Nawet, jeśli chcesz śpiewać, bo to kochasz, to i tak potrzebujesz kogoś, kto chciałby cię słuchać.

Mój ojciec zwykł mówić do mnie: Znajdź sobie pracę, którą pokochasz, a nie będziesz musiał pracować. Jim Fox

Karierę robi się z dwóch powodów – dla siebie i dla innych. Nawet, jeśli chcesz śpiewać, bo to kochasz, to i tak potrzebujesz kogoś, kto chciałby cię słuchać.

Każda praca jest możliwa do wykonania jeśli podzielić ją na małe odcinki.

Miasta:
Radomsko . Lubień Kujawski . Szepietowo . Hajnówka . Koniecpol . Brzozów . Piotrków Kujawski . Warszawa, w Warszawie, warszawski, warszawskie, z Warszawy . Konstancin-Jeziorna . Raszków . Kunów . Wołczyn . Ozimek . Kolno . Trzebiatów . Ziębice . Brańsk . Sułkowice . Koziegłowy . Rumia . Sokółka . Kraków, w Krakowie, krakowski, krakowskie . Busko-Zdrój . Warszawa, w Warszawie, warszawski, warszawskie, z Warszawy . Ziębice .
I inne miasta w całym kraju… Pizza. Rollery i wałki do masażu.

    

(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.